Nawigacja

  • W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie klasy II realizowali projekt „MegaMisja” Fundacji Orange, rozwijając kompetencje cyfrowe oraz ucząc się bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z internetu. Dzięki swojemu zaangażowaniu i systematycznej pracy zdobyli liczne nagrody: gry edukacyjne, dwa tablety, książki oraz wiele innych atrakcyjnych upominków. Podczas uroczystego podsumowania projektu uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominek dla całej klasy oraz statuetkę będącą symbolem ich sukcesu i zaangażowania. Szkolnym koordynatorem projektu była p. Anna Krawczyk.

  • 18 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Podsumowaniu Sportowych Rozgrywek Szkolnych 2025/2026 w Powiecie Ostrowskim. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Ostrowi Mazowieckiej, Wiktoria Bogucka z klasy VI oraz Błażej Gwardiak z klasy VIII otrzymali dyplomy „Najlepszych Sportowców Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach”. Wyróżnienia wręczyli Starosta Ostrowski Jerzy Bauer oraz Wicestarosta Bartłomiej Tomasz Pieńkowski.

    Wyświetl mniej

  • FILM

    Z wielką radością i dumą informujemy, że uczennice klasy 6 ze Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach zajęły III miejsce w wojewódzkim konkursie filmowym „Pokaż mi swoje Mazowsze”! Wybór był niezwykle trudny, ponieważ w rywalizacji wzięły udział 63 filmy z całego województwa mazowieckiego. Uczennice przygotowały wyjątkowy montaż słowno-muzyczny pt. „Taka to ziemia… Odkrywamy Boguty-Pianki”. Wykazały się w nim ogromną kreatywnością, wrażliwością artystyczną oraz zaangażowaniem w pokazanie piękna, historii i unikalnego charakteru naszej małej ojczyzny.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach
    ul. Aleja Papieża Jana Pawła II 62
    07-325 Boguty-Pianki
  • 862775045

Galeria zdjęć